Garden of Small Beginnings - A gloriously funny and heart-warming read (ISBN: 9780751564860)

Garden of Small Beginnings - A gloriously funny and heart-warming read (ISBN: 9780751564860)

Ofertele pentru produsul

 

Garden of Small Beginnings - A gloriously funny and heart-warming read (Waxman Abbi)(Paperback) (9780751564860)

49,20 RON
+ 13,00 RON costul livrarii
Livrare: max 1 sapt.
spre magazin »
enbook.ro
Descrierea produsului
Autor Abbi Waxman

Ați găsit greşeli în descrierea produsului? Vă rugăm să ne trimiteți o notificare!

Paperback. Life is about to blossom for Lili ... A brilliantly funny and emotional novel about love, life and friendship, perfect for fans of Jojo Moyes and Lu
Păreri
Intrebari&Raspunsuri

Prețurile și informațiile de pe paginile noastre sunt furnizate de magazinele partenere și au caracter informativ, unele erori pot apărea. Imaginile produselor au caracter informativ, uneori pot include niște accesorii care nu sunt mereu incluse în pachetul de baza. Informațiile aferente produsului (imagine, descriere, preț) se pot schimba fără notificare prealabilă. Compari.ro nu își asumă responsabilitate pentru eventualele greșeli.